• Hviezdoslavov Kubín- školské kolo

• Aj tento rok sa v našej škole konalo školské kolo Hviezdoslavovho Kubína. Pri recitácii sa hodnotil nielen výber textu a jeho ovládanie, ale aj zvuková stránka a prednes. Všetci účastníci boli odmenení potleskom a sladkosťou. Víťazi si odniesli aj diplom.

Umiestnenie bolo nasledovné:

I. kategória- prednes prózy

3. miesto- Adrian Brehovský

Timea Šimová

I. kategória- prednes poézie

1. miesto- Sofia Belianská

2. miesto- Kristína Pontes

3. miesto- Amália Javorková

Tobias Pivko

V okresnom kole bude našu školu reprezentovať Sofia Belianská. Všetkým blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalších recitačných súťažiach.

• Zatvorenie prevádzky školy

​​​​Vážení rodičia,

vzhľadom na vysokú chorobnosť žiakov a detí našej školy a odporúčania RÚVZ PB, bude prevádzka školy zatvorená v dňoch od 16.1.2024 (utorok) do 17.1.2024 (streda). Prevádzka školy bude otvorená 18.1.2024 (štvrtok). Situáciu budeme sledovať, v prípade zmien, vás budeme včas kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie. Deťom a žiakom želáme skoré uzdravenie.

Ing. Gabriela Koyšová, riaditeľka školy

Deti a žiaci budú zo stravy automaticky odhlásené.